CZ | SK | EN | DE | RU | FR | PL | ESP
O nás| Produkty| Fotogalerie| Obchodní informace| Kontakt

Netradiční konstrukce koupelnového trubkového radiátoru o rozměru 550x1250 mm se středovým připojením k otopné soustavě s roztečí 100 mm. Konstrukce otopného tělesa nabízí výhodu snadného zavěšení ručníků ze strany.

Koupelnové radiátory BITI
ÚT E ES ER ERK ERGT ERHT2C ERDBM Rozměry Povrchová úprava Dokumenty Ceník Objednávka

Koupelnové otopné těleso BITI se připojuje do soustavy ústředního vytápění s jedním centrálním zdrojem tepla. V praxi se však často využívá kombinovaný způsob vytápění s elektrickým topným tělesem, zejména v prostorách koupelny, kdy v topném období je v provozu soustava ústředního vytápění a mimo topnou sezónu je provozovaný elektrický zdroj tepla k přitápění a hlavně sušení ručníků a pod. Za tímto účelem se otopné těleso doplňuje elektrickým topným tělesem příslušného příkonu, opatřené síťovou vidlicí se spínačem nebo regulací teploty a programem sušení (např. EL.05 E, EL.05 S, EL.05 R, EL.05 RK).

Elektrický radiátor BITI.E

Elektrický koupelnový radiátor - sušák BITI.E se připojuje k elektrické síti přes instalační krabici pevného elektrického rozvodu. Přívod lze opatřit síťovou vidlicí se spínačem VS1 nebo elektrickým regulátorem prostorové teploty R10A nebo elektronickým regulátorem prostorové teploty RE10A. Elektrický radiátor BITI.E je určený do koupelny k odkládání a sušení vlhkých ručníků a osušek.

Elektrický radiátor BITI.ES

Elektrický koupelnový radiátor - sušák BITI.ES se síťovou vidlicí Unischuko 230V~ a síťovým spínačem. Elektrický radiátor BITI.ES je určený do koupelny k odkládání a sušení vlhkých ručníků a osušek.

Elektrický radiátor BITI.ER

Elektrický koupelnový radiátor - sušák BITI.ER s elektronickým regulátorem prostorové teploty se síťovým spínačem a síťovou vidlicí Unischuko 230V~. Elektronický regulátor s 2 hodinovým programem sušení umožnuje regulovat prostorovou teplotu v rozsahu 5°C až 30°C. Elektrický radiátor BITI.ER je určený do koupelny k odkládání a sušení vlhkých ručníků a osušek.

Elektrický radiátor BITI.ERK

Elektrický koupelnový radiátor - sušák BITI.ERK s elektronickým regulátorem prostorové teploty s programem sušení se připojuje k elektrické síti přes instalační krabici pevného elektrického rozvodu. Elektronický regulátor s 2 hodinovým programem sušení umožnuje regulovat prostorovou teplotu v rozsahu 5°C až 30°C. Elektrický radiátor BITI.ERK je určený do koupelny k odkládání a sušení vlhkých ručníků a osušek.

Elektrický radiátor BITI.EI

Elektrický koupelnový radiátor - sušák BITI.EI s elektronickým regulátorem prostorové teploty s integrovaným vysílačem infračerveného signálu a příjímačem infračerveného signálu namontovaným na pouzdro tělesa. Tato sada umožnuje uživateli ovládat radiátor podle prostorové teploty a času, přičemž regulátor je umístěn uživateli v dobře přístupném místě. Elektrický radiátor se připojuje k elektrické síti přes instalační krabici pevného elektrického rozvodu. Elektrický radiátor BITI.EI je určený do koupelny k odkládání a sušení vlhkých ručníků a osušek.

Elektrický radiátor BITI.ERGT

Elektrický koupelnový radiátor - sušák BITI.ERGT s elektrickým termostatem reagujícím na teplotu topného media v radiátoru. Regulace teploty je v rozsahu 5-75°C. Kabelový přívod je opatřen síťovou vidlicí. Elektrický radiátor BITI.ERGT je určený do koupelny k odkládání a sušení vlhkých ručníků a osušek.

Elektrický radiátor BITI.ERHT2C

Elektrický koupelnový radiátor - sušák BITI.ERHT2C s regulátorem umožňujícím nastavení teploty radiátoru v rozmezí 30-60°C. Kabelový přívod je opatřen síťovou vidlicí. Elektrický radiátor BITI.ERHT2C je určený do koupelny k odkládání a sušení vlhkých ručníků a osušek.

Elektrický radiátor BITI.ERDBM

Elektrický koupelnový radiátor - sušák BITI.ERDBM s integrovaným termostatem a regulací teploty topného média v radiátoru. Regulátor pracuje ve čtyřech provozních režimech pro ohřev topného média + 2 hodinový program sušení. Kabelový přívod je opatřen síťovou vidlicí. Elektrický radiátor BITI.ERDBM je určený do koupelny k odkládání a sušení vlhkých ručníků a osušek.

Délka [mm]Výška [mm]Tepelný výkonElektrický příkon
EESERERKERGTERHT2CERDBM
5501250512 W300 W300 W300 W300 W300 W300 W300 W

Tepelný výkon je udáván pro teplotní spád ΔT 50K = 75°C / 65°C / 20°C

Rozměry radiátoru BITI
Rozměrová řada radiátoru BITI

Koupelnové radiátory BITI dodáváme s těmito povrchovými úpravami.

BíláChromMetalická štříbrnáMetalická antracitKartáčovaný nerezLesklý nerezBroušený nerez
Povrchová úprava - chrom.
Délka [mm]Výška [mm]Teplovodní provedeníElektrické provedení
EESERERKERGTERHT2CERDBM
550125012090 ,-14003 ,-14318 ,-15528 ,-16405 ,-17782 ,-18414 ,-20143 ,-

Ceny jsou uvedeny v Kč s DPH.

Součástí ceny je recyklační poplatek.

Teplovodní provedení radiátoru Elektrické provedení radiátoru Kombinované provedení radiátoru

logo BITHERM
©2015 Bitherm
Všechna práva vyhrazena
Adresa
ELVL s.r.o.
Průmyslová 631
391 02 Sezimovo Ústí II
Tel. / email
tel. +420 381 254 215
fax: +420 381 254 215
e-mail: info@bitherm.cz
Web
www.elvl.cz
www.bitherm.cz
www.top-radiatory.cz
Pro anonymní měření návštěvnosti používáme cookies podle našich podmínek ochrany soukromí.